Zprávy o činnosti v roce 2005 a členské příspěvky

Stejně jako v loňském roce i letos můžete zprávu o činnosti podat buď elektronicky (prostřednictvím formuláře na stránkách našeho webového portálu České sbory – po přihlášení v sekci Pro členy – aplikace bude zprovozněna do 12. prosince 2005) nebo tištěným formulářem. Ten pro Vás bude přiložen ke čtvrtému číslu časopisu Cantus. Jeho vyplnění je snadné – znamená jen opravu a doplnění údajů již předvyplněných a provedení výpočtu členského příspěvku.-cs-, úterý 6. prosince 2005
Magazín > Zprávičky

Unie českých pěveckých sborů

UČPS

Vyplněnou a podepsanou zprávu prosím nezasílejte na adresy oblastních výborů, ale přímo na Sekretariát Unie českých pěveckých sborů, Masarykovo nábřeží 16, 110 00 Praha 1 nejpozději do 31. ledna 2006.

K úhradě členského příspěvku prosím použijte složenku přiloženou ke čtvrtému číslu časopisu Cantus, do níž stačí jen uvést vypočtenou částku příspěvku a podat ji na poště. Od letošního roku se členské příspěvky všech členských sborů zasílají na jednotný transparentní účet zřízený u eBanky s číslem 2244889001/2400 nejpozději do 31. ledna 2006.

Vaše dotazy a připomínky rádi přijmeme na e-mailové adrese sekretariat@ucps.cz.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)