Přihlaste se na Akademii Institutu umění 2018! Uzávěrka je 22. dubna 2018.

Otevíráme další ročník vzdělávacího programu Akademie Institutu umění pro kulturní manažery, který je zaměřen na rozvoj klíčových dovedností pro řízení kulturních organizací. Tématy letošního ročníku jsou kreativní myšlení, strategické myšlení, strategie budování značky, leadership a fundraising. Program se koná od května do listopadu 2018 v Praze.TZ (Institut umění – Divadelní ústav), neděle 15. dubna 2018
Magazín > Zprávičky

Akademie Institutu umění (ilustrační foto)

archiv IDU / IDU

Kurz se skládá z pěti přednášek, pěti workshopů a společného závěrečného setkání. Zatímco přednášky budou otevřeny širší veřejnosti, během workshopů budeme pracovat v malých skupinách s maximální kapacitou dvanácti osob. Účastníci mohou kontinuálně pracovat na řešení konkrétních cílů svých organizací podle úkolů, které si předem stanoví. Každá organizace nominuje dva účastníky: hlavního manažera a specialistu či kolegu pro dané téma. Hlavní manažer se zavazuje k účasti na všech akcích programu. Celý program Akademie Institutu umění a veškeré podrobné informace si můžete stáhnout zde.

Přihlaste se, pokud jste ve vedoucí pozici kulturní organizace, chcete zlepšit řízení vaší kulturní organizace, stojíte na rozcestí a přemýšlíte, jak svou organizaci rozvíjet, a zároveň pokud se můžete zúčastnit všech termínů přednášek a workshopů (skupina A nebo B). Účastnický poplatek činí 7800 Kč (včetně DPH). Částka zahrnuje účast dvou zástupců z jedné organizace na přednáškách a workshopech, studijní materiály a občerstvení Předpokládáme účast cca 12 organizací, které vybere komise IDU na základě zaslané přihlášky. Online přihlášku vyplňte zde, uzávěrka pro přihlášení je 22. 4. 2018. Seznam vybraných organizací pro Akademii 2018 zveřejníme do 30. 4. 2018.

Více informací naleznete na webu Akademie Institutu umění.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)