První letošní CANTUS přináší zajímavý obsah v novém kabátě

Kromě zcela nového designu se na stránkách první letošní edice časopisu CANTUS můžete těšit na rozhovor s Patrickem Dunachie, členem britských The King's Singers, dále nabídneme článek o sborových aktivitách a zkušenostech Jaroslava Ježka nebo povídání se zakladatelem Národního notového archivu Pavlem Sehnalem. CANTUS s pořadovým číslem 111 je tady!Jiří Popelka, čtvrtek 27. dubna 2017
Magazín > Zprávičky

Obálka Cantu 111

Redakce / UČPS

V rubrice Festivaly a soutěže se ohlédneme za uplynulými ročníky festivalů Smetanova Litomyšl či Svátky písní Olomouc, také vás pozveme na 6. ročník studentské přehlídky Festa academica. Připomeneme si rovněž několik významných sborových výročí, za všechny jmenujme například 65 let novojičínského Ondráše nebo sedmdesátou sezonu Pěveckého sdružení valašských učitelek. V rubrice Téma se mimo jiné věnujeme také stále výraznějšímu trendu české sborové scény, kterým je zpívání seniorů.

Letošní první Cantus je zkrátka opět nabitý zajímavými postřehy, informacemi a tématy ze sborového života a do nového roku vstupuje s vysokými ambicemi.

Podívejte se na obsah nového čísla zde.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)