Seminář pro sbormistry pěveckých sborů při Celostátní přehlídce OPAVA CANTAT

NIPOS-ARTAMA si vás dovoluje pozvat na Akreditovaný podzimní seminář Klubu sbormistrů, který se uskuteční v termínu 25. – 27. listopadu 2016 v Opavě. Seminář je určen všem zájemcům z řad začínajících i zkušených sbormistrů středoškolských a dospělých sborů.Zuzana Kacafírková, čtvrtek 15. září 2016
Magazín > Zprávičky

Ilustrační foto

Liza / Flickr.com

Náplní je především analýza soutěžních vystoupení Celostátní přehlídky pod vedením zkušeného lektora Čeňka Svobody (zpěvák, sbormistr a pedagog PedF UK). Seminaristé absolvují přednášky a přidružené koncerty či přehlídková vystoupení, dále pracují na technice dirigování a metodice. V letošním roce je exkluzivně připravena také přednáška zahraničního sbormistra-porotce Celostátní přehlídky!

Účastnický poplatek 1170 Kč zahrnuje ubytování, stravování, kurzovné a volný vstup na všechny akce přehlídky (zahajovací a závěrečný koncert, přehlídková a soutěžní vystoupení, workshopy pro zpěváky, závěrečný rozborový seminář sbormistrů a poroty, doprovodný program). Doprava místní MHD s odznakem přehlídky zdarma!

Přihlášku a další informace naleznete na webu NIPOS Artama.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)