Pozvánka na Spiritual Fest 2009

Vážení přátelé, v pořadí sedmý Spiritual Fest se odehraje letos 19. září už tradičně na adrese Komunitní centrum sv. Prokopa, Sluneční náměstí, Praha 13 - Nové Butovice. Jménem pořádajícího souboru Geshem zvu co nejsrdečněji k účasti všechny Vás, kteří jakožto soubor, skupina, chór nebo kapela zpíváte tyto jedinečné písně.Marek Šlechta, čtvrtek 23. dubna 2009
Magazín > Sborový život

Besharmonie na Spiritual Fest 2007

Spiritual Fest

Přijďte si porovnat vaše provedení a pojetí spirituálů se způsobem provedeníostatních účastníků. Na celém světě i v Čechách je černošský spirituál ovlivněn nejrůznějšími hudebními trendy, takže je možné i na Spiritual Festu slyšet bluegrass, country, akapelové provedení, klasické sbory, World music, Ethno a další. Slyšíme zde vlivy ze strany gospelu nebo africké hudby.

Přijďte se navzájem seznámit a podílet se na neopakovatelné atmosféře, která vyzařuje ze spirituálů díky jejich poutavé melodice, podmanivému rytmu a povzbuzujícím textům.

V případě Vašeho zájmu o účast vyplňte a zašlete registrační formulář na e-mailovou adresu marek.slechta@seznam.cz , A TO NEJPOZDĚJI DO 30. DUBNA 2009. Do konce května pak budete vyrozuměni, zda jste zařazeni do letošního programu Spiritual Festu 2009.

Těším se na zprávu od Vás a přeji Vám mnoho radosti z hudby a zpěvu


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)