Vychází letní CANTUS

Letní číslo časopisu CANTUS dorazí během příštího týdne do Vašich poštovních schránek. Co v něm najdete?-cs-, neděle 8. července 2007
Magazín > Zprávičky

CANTUS 73

Těšte se na rozhovor se sbormistryní a zakladatelkou jednoho z mála chlapeckých sborů u nás, Zdeňkou Součkovou, reportáž z nádherného festivalu Tomáškova a Novákova hudební Skuteč, ale i pohledy na zahraniční festivaly - Akademickou Banskou Bystrici a francouzské Voix du Monde. Seznámíte se s úspěšnými projekty našich partnerských organizací. ANKST (Asociace neprofesionálních komorních a symfonických těles) oslavila sérií koncertů výročí vzniku Dvořákovy Stabat mater, Společnost pro duchovní hudbu digitalizovala významný časopis o duchovní hudbě Cyril a zpřístupnila jej on-line.

Přečtete si také nové díly oblíbených seriálů (o sborové tvorbě Petra Ebena a o historii českého sborového zpěvu), recenze osmi sborových koncertů na různých místech ČR, studii o využití alikvotních tónů při ladění akordů v pěveckém sboru, ale také polemický příspěvek o koncepci celostátní přehlídky dětských pěveckých sborů. To spolu s desítkami dalších článků na Vás čeká v novém čísle časopisu CANTUS. Že jste si jej ještě nepředplatili? Neváhejte - napište si o předplatné na adrese sekretariat@ucps.cz.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)