International Choir Festival of Preveza

aktualizováno pro ročník 2010

Mezinárodní sborová soutěž v Preveze existuje už 26 let. Koncerty se konají v pevnosti Preveza nebo vauditoriu Odeon v Nicopoli. Součástí festivalu je soutěž, na níž jsme měli tu čest přivítat světově uznávané odborníky, jako je Theodora Pavlovich a John Fitzpatrick.


místo konání

Preveza (Itálie)


základní charakteristika

  • soutěžní festival s mezinárodní účastí určený pro dětské sbory, sbory mládeže a sbory dospělých
  • koná se

organizátor

Choral society Armonia

kontakty

www.choralpreveza.gr

Choral society Armonia
P.O. Box 139
GR - 481 00, Preveza, Greece

info@choralpreveza.gr
armonia4@otenet.gr

tel.: +30 2682 0 24915; fax: +30 2682 0 29852

podmínky účasti

Soutěž je určena pouze pro amatérské sbory, které mohou vystupovat a soutěžit v šesti kategoriích. Pokud chce sbor vystoupit ve více kategoriích, uhradí účastnický poplatek pouze jednou. Musí však podat pro každou kategorii samostatnou přihlášku. Sbory si připraví podle vlastního výběru: duchovní skladbu z období do roku 1800, duchovní skladbu z období 1800 – 1950, duchovní skladbu z období po roce 1950 a lidovou píseň ze země sboru. Všechny sbory nastudují povinnou skladbu, vše v provedení “a cappella". Celkově soutěžní program nesmí přesáhnout v každé kategorii 20 minut. Skladby podle vlastního výběru (s důrazem na církevní a lidovou hudbu) budou provedeny "a cappella" v časovém rozsahu 10 – 15 minut. Každý sbor musí poslat: vyplněnou přihlášku, životopis sboru, životopis sbormistra, fotografii sboru, fotografii sbormistra, nahrávku z poslední doby, šest (6) kopií not každé zvolené skladby a seznam a adresy členů sboru, kteří nemají platný pas EU

účastnický poplatek

400 euro

ubytování

ubytování objednat prostřednictvím festivaluSouvisející článkyPublikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)